MALE KNJIŽNIČARKE OTVORILE ŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE IZVRSNOM IZVEDBOM
Autor: Amadea Draguzet, 24. 11. 2023.

U četvrtak 23. prosinca 2023. godine učenice skupine Mali knjižničari otvorile su Županijsko stručno vijeće školskih knjižničara Istarske županije u Medicinskoj školi Pula s dvije točke. Predstavile su književničke iskaznice i plakat s natjecanja Biosigurnost i biozaštita.

Predstavile su književničke iskaznice i plakat s natjecanja Biosigurnost i biozaštita. Tijekom nastupa u svoje predstavljanje uključile su i publiku koja je imala zadatak prepoznati o kojoj se književnici ili književniku radi temeljem pročitanim ih podataka. Nakon što bi publika dala točan odgovor Male knjižničarke su recitirale pjesmu posvećenu književnici ili književniku. Drugom točkom su prigodno obilježile posjet Medicinskoj školi jer se tema plakata odnosila na zarazne bolesti. I tu se publika aktivno uključila otkrivajući bolest prema danim načinima sprječavanja ili simptomima.

Dobile su i zaslužile veliki pljesak i pohvale prisutnih.