UPUTE O ORGANIZACIJI NASTAVE
Autor: Amadea Draguzet, 12. 3. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici

Obavještavamo Vas da se u petak 13.3.2020. pa do 14.4.2020. NEĆE održavati redovna nastava kao ni produženi boravak u školi prema preporukama Stožera za civilnu zaštitu Istarske županije u cilju sprječavanja širenja zaraze od COVID-19 virusa.

Obvezni smo slijediti upute Ministarstva znanosti i obrazovanja i organizirati pripremne aktivnosti vezane uz organizaciju nastave na daljinu (virtualna nastava) uz pomoć informacijske tehnologije.

Informacije o početku i načinu odvijanja nastave na daljinu za učenike od petog do osmog razreda bit će objavljene na ovoj stranici.

Molimo učenike da provjere svoje korisničke podatke na sljedećoj poveznici://provjera.skole.hr.

Svaki razrednik u predmetnoj nastavi treba organizirati  "virtualan razred" u kojemu su svi učenici i predmetni nastavnici tog razreda.

Ukoliko imate problem ili nevažeći AAI identitet obavezno se javite razredniku/razrednici.

Linkovi za ulaz u virtualnu učionicu bit će objavljeni na ovoj stranici (5.-8. razredi).

Ovaj oblik nastave bit će prekinut i ranije prema uputama nadležnih tijela.

Sva komunikacija za tajničke i/ili računovodstvene poslove odvijat će se putem elektroničke pošte škole ured@os-stoja-pu-skole.hr  ili telefonom 052 386 684.

Zdenka Perović, prof.

Ravnateljica škole