Ivor Muješić nakon gradskog, pobjednik i na županijskom natjecanju u čitanju naglas
Autor: Amadea Draguzet, 4. 11. 2016.

U četvrtak, 03.11.2016.g., u Gradskoj knjižnici i čitaonici Pula održano je i županijsko natjecanje u čitanju naglas. Prosudbeno povjerenstvo trebalo je odabrati dva učenika koji će predstavljati Istarsku županiju na državnom natjecanju. Našu školu je predstavljao učenik 5.b razreda Ivor Muješić koji je pred tjedan dana bio pobjednik na gradskom natjecanju.

Da podsjetimo, Ivor je čitao Ljubavne muke jednog Luke, Ivanke Borovac, koja svojim humorom i Ivorovom interpretacijom nasmijava jednako i odrasle i djecu. Kao što je rekao u intervjuu za Hrvatski radio, pripremao se iz dana u dan posljednjih mjeseca dana, a sada mu predstoje svakodnevne pripreme za državno natjecanje koje će se održati u Sisku 17. i 18.11.2016.g. Želimo mu još jedan sretni četvrtak, onaj 17.11.2016.g.