Nastavlja se međunarodni projekt "Brodovi prijateljstva"
Autor: Tajana Velikanja, 3. 2. 2016.

Nastavlja se međunarodni projekt "Brodovi prijateljstva" s ovogodišnjom temom "Pokretom do matematičkog znanja" od 02.-06.02.2016. Već petu godinu zaredom međunarodni projekt "Brodovi prijateljstva" uspješno spaja dvije škole i to OŠ Stoja, Pula i OŠ heroja Janeza Hribarja, Stari trg pri Ložu.
Danas, 02.02.2016. započinje 1.faza međunarodnog projekta s ovogodišnjom temom "Pokretom do matematičkog znanja". 13 učenika naše škole i 3 učitelja voditelja (Nada Žunec, voditelj projekta, Vlado Maružin, učitelj matematike i Adriana Toić Perković danas kreću u Sloveniju u Stari trg pri Ložu. Tijekom petodnevnog boravka učenici će biti uključeni u različite aktivnosti i radionice, a bit će organizirani i posjeti tom prekrasnom kraju u Loškoj dolini. Svim učenicima i učiteljima voditeljima želimo sretan put i ugodan boravak kod svojih vršnjaka. (ravnateljica Zdenka Perović, prof.)