Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Tajana Velikanja, 17. 10. 2019.

Danas, 16. listopada 2019. godine, u prostoriji produženog boravka održali smo obilježavanje Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Učenici naše škole su tijekom prošlog tjedna pisali pjesme, prozu i igrokaze na hrvatskom, enegleskom i talijanskom jeziku te donosili plodove koje smo prigodno izložili ,a kasnije i prezentirali. Razredi, koji su došli, imali su priliku pogledati izložbu ,no i poslušati i prezentaciju o Danima zahvalnosti oko svijeta (izradila Lara Knežević, 7.a) i igrati  kviz Kahoot koji je izradio Teo Dobran (7.a). Učenici nižih razreda imali su i priliku igrati razne kreativne igre i rješavati zagonetke.  Na kraju je svaki učenik mogao na zajednički papir napisati razloge za zahvalnost koje osjeća.
Ponavljamo učenicima da povodom ovoga dana sudjelujemo u humanitarnoj akciji prikupljanja namirnica i higijenskih potrepština za siromašne u produženom boravku svaki veliki odmor do kraja sljedećeg tjedna.
Zahvaljujemo svim učenicima koji su marljivo radili na projektu i učiteljicama koje su pomagale: Lani Ivanović, Nadi Žunec, Ivi Maksić, Saši Bertanjoli Marku, Nerini Štajner, Snježani Percan, Ini Plejić Morarević., Oriani Starčić, Gordani  Vujinović , Danijeli Harić, Zorici Osip, Katji Šegota te voditeljicama Danijeli Sergo Buić i Ticijani Benčić.
    vijest pripremila učiteljica Ticijana Benčić