OBAVIJEST: ON LINE NASTAVA I ZA UČENIKE NIŽIH RAZREDA
Autor: Ariana Moscarda Andrić, 17. 12. 2020.

Poštovani roditelji, skrbnici,

zbog pogoršane epidemiološke situacije u OŠ Stoja i učenici nižih razreda kreću u on line nastavu od 18.12.2020. do 23.12.2020.

U produžetku pročitajte obavijest v.d. ravnateljice Saša Bertanjoli-Marku.

Poštovani roditelji, skrbnici,

Odluka je donesena temeljem velikog broja razreda u samoizolaciji ili razreda koji su po preporuci ostavljeni kod kuće do objave rezultata testiranja i uz savjetovanje s epidemiolozima HZZJZIŽ. Veliki broj učitelja koji predaju u nižim razredima ostale predmete (EJ, INF, TJ, ) također je u samoizolaciji i već od prošlog tjedna održavaju on line nastavu. U samoizolaciji su i učitelji produženog boravka, ukratko nastavu u živo se više ne može kvalitetno organizirati a upitan je i zdravstveni aspekt kao najvažniji čimbenik.

Razredi koji su sada u očekivanju rezultata testiranja učenika ili učitelja biti će putem web stranice i mailom službeno obaviješteni o samoizolaciji, ukoliko im bude propisana.

Što se tiče nastave za učenike od 1. do 4. razreda uz rad s njihovim učiteljicama u Teams platformi  emitira se i nastava na 3. programu HRT-a (Škola na Trećem) .

Želim svima ugodne i zdrave blagdane uz nadu da ćemo se u planirano vrijeme 18.01.2021. vratiti u školu, nakon zimskih blagdana.

v.d. ravnateljice

Saša Bertanjoli-Marku