Ovaj mjesec: 2026
OD PONEDJELJKA 19.10.2020. ZA VIŠE RAZREDE NASTAVA ONLINE
Autor: Amadea Draguzet, 18. 10. 2020.

Od 19.10. nastava u višim razredima (od 5.-8.) u OŠ Stoja održavat će se on line do daljnjega. Učenici će imati nastavu u Teams virtualnim učionicama. Želimo im kvalitetan rad i suradnju s predmetnim učiteljima i razrednicima. Kako već imamo određeno iskustvo s on line nastavom ovaj put će nam biti nešto lakše. U školu uskoro stižu tableti za učenike petih i sedmih razreda, te za učitelje. Način i vrijeme raspodjele bit će objavljen čim to bude moguće.
Nastava za učenike nižih razreda održavat će se u ponedjelljak po uobičajenom rasporedu. (osim ako se razrednica i roditelji drugačije ne dogovore) Od utorka 20.10. nastava će se održavati po promijenjenom rasporedu kojeg će razrednice proslijediti roditeljima putem e- maila ili viber grupa. Iz školskog rasporeda će se ukloniti on line predmeti. (EJ, KV, TAL, INF. ) Produženi boravak za učenike 1. i 2. razreda radit će po uobičajenom rasporedu.
Kao dodatne mjere opreza bilo bi poželjno da učenici i učitelji, ukoliko nemaju nikakvih problema ili smetnji, nose maske i tijekom nastave.
Prozračivanje prostorija će se pojačati.
Mole se roditelji da i dalje redovito mjere temperaturu učenicima, te da ne šalju u školu učenike koji su se prethodni dan loše osjećali.
Hvala na razumijevanju, ostanimo odgovorni te čuvajmo svoje zdravlje i zdravlje svojih bližnjih.

v.d. ravnateljica škole Saša Bertanjoli-Marku