Ovaj mjesec: 1967
OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA
Autor: Amadea Draguzet, 4. 9. 2020.

OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA

Poštovani roditelji/skrbnici naših učenika,

Dana 7.9.2020. počinje nova školska godina u malo izmijenjenim okolnostima. Nastava za učenike razredne nastave počinje u 8.00 sati, a ulaze u školsku zgradu prema utvrđenom rasporedu ulaska koji smo već objavili.

Učenicima predmetne nastave nastava počinje u 8.45 sati također prema utvrđenom rasporedu.

Učenici će se za vrijeme boravka u školi pridržavati svih propisanih uputa, poštujući sve epidemiološke mjere (socijalni razmak od 1,5 m, ne miješanje razreda).

Prilikom ulaska u školu učenici će dezinficirati ruke i obuću, a naglasak će biti na pranju ruku sapunom i vodom.

Grad Pula je za svakog učenika predmetne nastave osigurao perive višekratne maske (2 kom) koje ćemo podijeliti učenicima prvog dana nastave te molimo roditelje da za prvi dan nastave samostalno osiguraju maske svojoj djeci.

• Roditeljima nije dozvoljen ulaz u školsku zgradu osim uz prethodnu najavu i to u dogovoreno vrijeme.
  • Svi dogovori mogu se ostvariti putem maila i/ili telefonom (zvati tajništvo škole: 052 386 684).
  • Produženi boravak organiziran je samo za učenike prvog i drugog razreda na način da se pojedine grupe ne miješaju.
  • Usluge ručka koristit će samo učenici koji pohađaju produženi boravak.
  • Neće se organizirati prihvat učenika razredne nastave u produženi boravak već će učenici prema rasporedu odmah krenuti prema učionicama.
  • Učenici predmetne nastave mjerit će temperaturu prije odlaska u školu i bilježit će to u svoju bilježnicu, dok roditelji učenika razredne nastave imaju obvezu mjeriti učenicima tjelesnu temperaturu prije odlaska u školu i upisivati je u bilježnicu.
  • Prije početka nastave učitelji će učenicima pregledati bilježnice s izmjerenim tjelesnim temperaturama.

S obzirom da će učenici dobiti udžbenike prvog dana nastave mole se roditelji da potpisane liste Izjava vrate po učenicima do kraja prvog tjedna nastave.

Sve detaljnije upute vezane za organizaciju nastave kao i prve roditeljske sastanke dobit ćete od razrednika.

SVIMA ŽELIMO SRETAN POČETAK!

Ravnateljica i djelatnici Osnovne škole Stoja