Božićni, humanitarni sajam
Autor: Tajana Velikanja, 22. 1. 2020.

I ove školske godine u našoj školi održan je božićni, humanitarni, sajam na kojem smo, po simboličnim cijenama, prodavali različite uratke naših učenika . Na izvannastavnim aktivnostima, učenici su, pod vodstvom svojih učitelja mentora, izradili mnoštvo različitih predmeta. Likovno keramičarska grupa izradila je figurice mačaka, zdjele, snjegoviće, ukrase za jelku, božićne jaslice. Na stovima domaćinstva učenici su ispekli različite kolačiće. Mali humanitarci izradili su mirisne sapune različitih oblika. I učenici nižih razreda iskazali su se, napravili su jelke od filca i platnene torbe. Sakupljeni novac donirali smo udrugama Marijini obroci, Naš san, njihov osmijeh te Unicefu za program Škole za Afriku. Hvala svima koji su se uključili u ovaj humanitarni projekt!

Nada Žunec, učiteljica likovne kulture